Браконьєри виловили на Дунаї 2,5-метрову білугу, занесену до Червоної книги

Прикордонники під час патрулювання річкою Дунай затримали двох браконьєрів, що спіймали 2,5-метрову білугу, занесену до Червоної книги. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Державної прикордонної служби України.

Щоб уникнути відповідальності, рибалки намагалися позбавитися риби. Вони викинули її в воду, але мертва білуга одразу сплила на поверхню.

Прикордонники знайшли у човні браконьєрів 4 риболовецькі сітки довжиною 300 метрів. До того ж виявилося, що у чоловіків не було документів, які підтверджують особу. Крім того, їх човен не приписаний до жодного з причалів.

За фактом незаконного вилову риби прикордонники поінформували Кілійське відділення Нацполіції. Правоохоронцям передали рибу, човен та заборонені знаряддя для рибалки. На двох громадян склали протоколи про адміністративні правопорушення. Справу браконьєрів буде розглянуто в суді.

Нагадаємо, нещодавно маріупольські прикордонники зупинили діяльність двох браконьєрів, які незаконно виловили риби на 137 тисяч гривень.

dpsu.gov.ua