Британські військові тренуватимуть бійців Нацгвардії
mvs.gov.ua/

Британські військові тренуватимуть бійців Нацгвардії

Міністерство оборони Великої Британії готове надати допомогу у підготовці особового складу Національної гвардії України. Про це заявив військовий аташе посольства Великої Британії в Україні полковник Девід Ворнер під час робочої зустрічі з представниками Головного управління Національної гвардії України. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу МВС.

Дипломат зазначив, що було б дуже корисно, якби британські інструктори мали змогу навчати гвардійців не лише у навчальних центрах, а й силами мобільних тренувальних груп у військових частинах.

«Мені подобається ідея відкомандирування в якості радників когось із представників Великої Британії, які б працювали в ваших навчальних закладах, навчальних центрах. Ми хочемо не допомагати, а співпрацювати з вами. Ми теж маємо чомусь у вас вчитися», — заявив Ворнер.

Він також додав, що однією з форм співпраці будуть ознайомчі візити для вивчення організації системи професійної підготовки як у Національній гвардії Україні, так і в оборонному відомстві Великої Британії.

Крім цього, сторони обговорили співпрацю в напрямках вивчення англійської мови та стратегічних комунікацій.