Через негоду затримуються 30 пасажирських поїздів, "Бориспіль" працює з незначними затримками
flickr.com/timrich26

Через негоду затримуються 30 пасажирських поїздів, «Бориспіль» працює з незначними затримками

Через складні погодні умови та сильні снігопади в Україні станом на ранок 19 грудня затримуються 30 пасажирських поїздів. Середній час затримки — до 25 хвилин. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу «Укрзалізниці».

Зазначається, що лише два поїзди Київ –Івано-Франківськ та Хмельницький – Москва затримуються більше ніж на годину.

«Укрзалізниця активізувала свої зусилля, щоб рух поїздів не припинився. Незважаючи на значні опади, усі поїзди курсують. Укрзалізниця повністю контролює ситуацію з рухом пасажирських та вантажних поїздів. Робота з очищення колій, перегонів, стрілочних переводів триває цілодобово — вночі працювало 1492 залізничники, із яких 888 колійників», — зазначають у прес-службі компанії.

В Укзалізниці додали, що найбільша товщина снігового покриву сягала до 45 см у Сянках (Львівська область), 18 см у Києві та 15 см у Вапнярці (Вінницька область).

Нагадаємо, через сильний сніг київський аеропорт «Жуляни» переніс частину рейсів до міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Як заявив перший заступник гендиректора аеропорту «Бориспіль» Євген Дихне у коментарі «112 Україна», аеропорт «Бориспіль» працюватиме у штатному режимі з невеликими затримками рейсів.

«Аеропорт буде працювати в штатному режимі з невеликими затримками рейсів, адже негода попередніх діб у багатьох авіакомпаніях призвела до системних запізнень літаків, відповідно це позначиться на сьогоднішній добі. Але всі рейси повинні прилетіти і полетіти», — зазначив він.

У КМДА повідомили, що наземний транспорт столиці курсуватиме без дотримання розкладу через сильні снігопади.

Напередодні через ускладнення погодних умов у Києві обмежили в’їзд фур та вантажівок.