Через скасування роумінгу з ЄС зростуть тарифи всередині України — президент «Київстару»

Угода про скасування роумінгових платежів з країнами Євросоюзу призведе до зростання тарифів усередині України. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на президента компанії «Київстар» Петра Чернишова.

«Звичайно ж, ми негативно ставимося до цього. Роумінг — це не головна, але суттєва частина наших доходів. Якщо ці доходи зникнуть, нам доведеться шукати на внутрішньому ринку компенсацію цих коштів», — сказав він у ході 14-ї щорічної зустрічі Ялтинської економічної стратегії (YES).

При цьому Чернишов висловив переконання, що в найближчій перспективі скасування роумінгу для України чекати не варто. «Країни ЄС домовлялися про це скасування 10 років. Тому навіть якщо ми зараз приступимо до таких переговорів, це займе не один рік», — пояснив він.

Нагадаємо, чиновники ЄС нещодавно запропонували скасувати плату за роумінг у мобільному зв’язку між Україною, Молдовою та Грузією і країнами Європейського Союзу. Розгляд проекту повним складом Європарламенту відбудеться на саміті Східного партнерства у листопаді.