Черкаси залишаються без води через знеструмлення насосної станції

У місті Черкаси відсутнє водопостачання. Через негоду пошкоджено лінії електропередач, внаслідок чого було знеструмлено водозабір. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Facebook-сторінку мера міста Анатолія Бондаренка.

Зазначена аварія є вже другою за останні 2 дні.

Так, 18-го січня близько 20:00 вдалось ліквідувати аварію на лініях електропередач, які лишили без живлення Дніпровську водоочисну станцію.

На 4-5 годину ранку 19-го січня до помешкань містян було подано воду. Однак складні погодні умови призвели до нової аварії на електромережах високої напруги у районі Сокирного.

Водозабір знову знеструмлено. Крім того, роботу бригад обленерго ускладнюють повалені дерева.

«Аварійні бригади обленерго намагаються усунути аварію, прошу всіх громадян з розумінням поставитись до ситуації», — написав Бондаренко у Facebook.

Також він попросив батьків за можливості не вести дітей до дитячих садочків.

«Батьків дітей дитсадків прошу в разі можливості залишити дітей вдома, школи нажаль працювати будуть не в змозі», — звернувся мер.

За словами Бондаренка, він пропонує комісії з надзвичайних ситуацій кваліфікувати нинішній стан у місті як надзвичайний.

«Це дало б змогу використати фінанси з резервного фонду та направити їх на ліквідацію наслідків негоди», — зазначив Бондаренко на офіційному сайті Черкаської ОДА.

Станом на 13:00 у ГУ ДСНС Черкаської області повідомили про продовження робіт з відновлення електропостачання насосної станції КП «Черкасиводоканал», що забезпечує водопостачання м. Черкаси.

Відновити подачу води планують до 18-ої години 19 січня.

Для підвезення води до населення та соціальних об’єктів (школи, лікарні) залучено 11 одиниць техніки.