Черкаський "АЗОТ" відновив виробництво аміаку та карбаміду
azot.ck.ua/

Черкаський «АЗОТ» відновив виробництво аміаку та карбаміду

Черкаський «АЗОТ» відновив роботу цехів А-5 та М-2 після проведення капітальних ремонтів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу підприємства.

Черкаський завод входить до групи OSTCHEM, яка об’єднує підприємства азотної хімії Group DF.

Впроваджені у ході капремонту заходи спрямовані на відновлення ресурсу технологічного обладнання, забезпечення його ефективної роботи в процесі виробництва.

«Першим до пускових операцій став цех А-5 із виробництва аміаку. Зараз його агрегат щодоби виробляє 1300 тонн аміаку. Наступним кроком став пуск цеху М-2 з виробництва карбаміду, який уже нині виходить на добовий виробіток продукції 1000 тонн відповідно» — зазначив голова правління ПАТ «АЗОТ» OSTCHEM Віталій Скляров.

Запуск цеху А-5 дав можливість завантажити і цех М-9 з виробництва аміачної селітри, внаслідок чого добовий виробіток аміачної селітри збільшився до 2800 тонн.

Виробіток аміачної селітри цехом М-9 та карбаміду цехом М-2 повністю орієнтований на внутрішній ринок і є початком напрацювання азотних мінеральних добрив для українських аграріїв під весняну посівну кампанію 2018 року.