Чернігівський обласний онкодиспансер закупив іноземного обладнання на 57,5 млн гривень

Вчора, 25 серпня, Чернігівський обласний онкологічний диспансер за результатами тендеру замовив ТОВ «Бioсенс» обладнання для відділення радіотерапії загальною вартістю 57,5 млн гривень. Про це повідомляє місцеве видання «Події і коментарі» з посиланням на офіційний сайт системи Prozorro.

У диспансері вже цього року з’явиться  медичний лінійний прискорювач подвійної модальності Elekta Infinity за 56,09 млн гривень. Також буде придбано системи позиціонування пацієнта для радіотерапії та радіодіагностики на 1,41 млн гривень. Як повідомляється, гарантійний термін експлуатації обладнання становить один рік.

Прискорювач було виготовлено британською компанією «Elekta Limited», а системи позиціонування —  компанія «MacroMedics B.V.» з Нідерландів. 70% вартості устаткування буде оплачено авансом до листопада, а решта суми — протягом десяти днів після поставки.

Кінцева ціна угоди є на чверть нижчою від запланованої вартості закупівлі, що складала 75 млн гривень. Залишок коштів у диспансері планують спрямувати на придбання системи дозиметричного планування та комп’ютерний томограф.