Четверо українців повернулися додому після шестирічного полону у Лівії
facebook.com/petroporoshenko/

Четверо українців повернулися додому після шестирічного полону у Лівії

Четверо громадян України повернулися на Батьківщину після тривалого утримання в полоні у Лівії. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку Президента України Петра Порошенка.

«Радий поверненню на рідну землю чотирьох наших громадян після багатьох років полону в Лівії. Вдячний дипломатам і зовнішній розвідці за ще чотирьох врятованих українців», — наголосив він.

Як повідомляє Міністерство закордонних справ, 2 лютого українським дипломатам спільними зусиллями зі Службою зовнішньої розвідки вдалося забезпечити повернення на чотирьох громадян України, яких понад шість років утримували в Лівії.

Українців затримали у Лівії за підозрою у військовому пособництві колишньому лідеру Джамахірії Муаммару Каддафі. Однак, як повідомляв МЗС, вони прибули для роботи на об’єктах нафтової промисловості.

У зв’язку зі складною безпековою ситуацією та неможливістю забезпечення на її території належної консульсько-правової допомоги МЗС закликало утриматися від поїздок до країни.

«МЗС України вкотре закликає громадян України утриматися від відвідання Лівії у зв’язку зі складною безпековою ситуацією в країні та неможливістю забезпечення на її території належної консульсько-правової допомоги, а тих, хто продовжує там перебувати, залишити територію країни», — йдеться в повідомленні.

Раніше Міністерство закордонних справ закликало українців утриматися від відвідувань п’яти небезпечних країн: Лівії, Сирії, Ємену, Сомалі, Росії.

Нагадаємо, на початку січня десятеро українських моряків, які з серпня перебували на арештованому судні Starshina Derov N.G у порту Сирії, повернулись до України.