Четверо юнаків незаконно проникли в тунель метрополітену

У Києві на станції метро «Вокзальна» поліція затримала чотирьох осіб, серед яких було двоє іноземців, які незаконно проникли в тунель метрополітену. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу поліції Києва.

«Інцидент стався ввечері на станції метро» Вокзальна». Від чергової по станції надійшло повідомлення, що сторонні особи спустилися на рейки і зайшли в тунель. На цю інформацію оперативно відреагував працівник поліції, і співробітники воєнізованої охорони, наздогнали і затримали чоловіків», — йдеться у повідомленні.

Про подорож по тунелю метро юнаки домовилися через Інтернет. Як з’ясувалося, правопорушники намагалися незаконно проникнути в тунель для здійснення фото- та відеозйомки.

За протиправні дії правоохоронці затримали чоловіків і доставили в управління поліції в метрополітені. На них складено адміністративні протоколи за ст.173 (дрібне хуліганство) Кодексу України.

Хуліганами виявилися двоє киянин 1999 і 1997 року народження та двоє громадян іншої держави 1984 і1992 років народження.

Начальник відділу превенції управління поліції в метрополітені Олександр Киричук наголосив, що дії правопорушників небезпечні і можуть призвести не тільки до збою в роботі метро, ​​але і до травми або навіть смерті людей.