Чиновниця ДМС стверджує, що не вимагала хабар і не знала про спецоперацію

Перша заступниця голови Державної міграційної служби Діна Пімахова заперечує вимагання хабара в агента НАБУ, затриманого співробітниками СБУ. Про це вона заявила на брифінгу у Києві. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на Громадське.

Піхамова зазначила, що не знала про спецоперацію Національного антикорупційного бюро.

За її словами, вона звернулася до СБУ і заявою, що їй пропонував хабар представник арабського інвестфонду «Mubadala» за легалізацію іноземців.

«Я подавала заяву самостійно, в заяві в мене вказано, що це Сергій Тітенков, представник фонду арабського інвестиційного фонду «Мубадала», я абсолютно не знала, що він є співробітником або представником Національного антикорупційного бюро», – резюмувала вона.

Пімахова додала, що ніч на 30 листопада провела в Генеральній прокуратурі, даючи свідчення як свідок.

«Під час затримання мені стало відомо, що в нього було вилучено спеціальні технічні засоби в моїй присутності. Також мені стало відомо, що він має інші установчі дані на ім’я Сергій Боярський. Як вже стало відомо, він є представником, або має відношення до НАБУ», – відзначила Пімахова.

Вчора, 29 листопада, у Держміграційній службі заявили про затримання «агента» НАБУ на хабарі.

Сьогодні, 30 листопада, в НАБУ заявили, що співробітники СБУ та Генпрокуратури зірвали спецоперацію. У заяві вказано, що працівники СБУ незаконно затримали агента НАБУ, який документував один «з епізодів за участі першого заступника голови Державної міграційної служби України».