Депутати Києва затвердили програму контролю числа бездомних тварин гуманними методами
flickr.com/karlgrawephotos

Депутати Києва затвердили програму контролю числа бездомних тварин гуманними методами

Київрада прийняла міську цільову Програму контролю за утриманням домашніх тварин та регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2017-2019 роки. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт КМДА.

Документ повинен удосконалити здійснення контролю за виконанням правил утримання домашніх тварин. Також Програма передбачає використання лише гуманних методів зменшення чисельності тварин, у яких немає господарів.

Крім того, планується запровадити концепцію «Культурний вигул тварин в місті», створити комфортні умови для гуманного співіснування людей та тварин в екосистемі Києва, підвищити відповідальність власників домашніх улюбленців.

Програму розробив Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища.

«Програма визначає основні засади гуманного утримання та поводження із тваринами у місті, а також правові, економічні та організаційні засади діяльності у сфері утримання та поводження з тваринами», – зазначив директор департаменту Андрій Фіщук.

Також він нагадав, що депутати підтримали й будівництво столичного центру захисту тварин, на спорудження якого у Програмі передбачили 108 млн гривень.

Нагадаємо, 14 грудня депутати Одеської міської визнали котів частиною екосистеми міста.