ДФС попереджає про можливі блокування автошляхів на кордоні з Польщею 27 січня
facebook.com/sfs.lviv

ДФС попереджає про можливі блокування автошляхів на кордоні з Польщею 27 січня

Головне управління Державної фіскальної служби у Львівській області інформує про можливе блокування автодоріг до трьох пунктів пропуску на державному кордоні з Польщею. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу ДФС.

Зазначається, що противники нових правил оподаткування переміщуваних через кордон товарів мають намір у суботу, 27 січня, блокувати автошляхи «Шегині-Медика», «Краковець-Корчова» та «Рава-Руська — Гребенне».

«За інформацією у ЗМІ та соціальних мережах, 27.01.2018 заплановано блокування доріг, що ведуть до пунктів пропуску через державний кордон України на Львівщині «Шегині – Медика»,«Краковець – Корчова» та «Рава-Руська – Гребенне». Такі акції спрямовані на те, аби привернути увагу до змін в оподаткуванні митними платежами товарів, які переміщуються через митний кордон України громадянами, а також інших змін у законодавстві, які набрали чинності з 01.01.2018 року», — йдеться у повідомленні.

Керівництво Львівської митниці просить громадян, які планують поїздку на кордон,врахувати цю інформацію. У прес-службі нагадали, що блокування доріг є неприйнятним, і закликали ініціаторів акції утриматися від неправомірних дій.

У ДФС не уточнюють, на який час заплановано перекриття доріг, однак у соцмережах повідомляють про те, що блокування доріг може розпочатися об 11:00 і тривати весь день.

Раніше, 10 січня, мітингувальники проводили акції протесту через обмеження переміщення товарів через кордон поблизу пункту пропуску «Ягодин» на Волині та пунктів пропуску «Шегині-Медика» та «Рава-Руська-Гребенне» на Львівщині.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 року набули чинності нові правил переміщення товарів через кордон. Згідно з ухваленими змінами, українці можуть без сплати мита провозити товари загальною вартістю до 500 євро (в аеропортах — до 1 тис. євро) і вагою до 50 кг за умови, що були відсутні в Україні більше доби і в’їжджають в країну не частіше одного разу за три доби. При недотриманні цих часових проміжків особа має право на ввезення товару на суму до 50 євро.