Директора наукової установи затримали на хабарі $500 тисяч, - НАБУ
facebook.com/nabu.gov.ua

Директора наукової установи затримали на хабарі $500 тисяч, — НАБУ

У суботу, 30-го грудня, детективи НАБУ під процесуальним керівництвом САП затримали директора однієї з науково-дослідних установ та його спільника на отриманні неправомірної вигоди. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт НАБУ.

Згідно з повідомленням, посадовця затримали на отриманні хабара у розмірі 300 тисяч доларів. Зазначена сума становила частину неправомірної вигоди, яку директор зі співучасником вимагали за безперешкодне виконання договору між очолюваною ним науково-дослідною установою та суб’єктом господарювання.

Загальну суму хабара у 500 тисяч доларів затриманий обіцяв нібито передати керівництву Національної академії аграрних наук України.

31 грудня 2017 року затриманим повідомили про підозру за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 28 (Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією) та частиною 3 статті 369-2 (Зловживання впливом) Кримінального кодексу України.

У понеділок, 1-го січня 2018 року, підозрюваному директору науково-дослідної установи обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 2 місяці з альтернативою застави у 3 млн гривень.

Його спільника також триматимуть під вартою з можливістю застави у 1 млн гривень.

Нагадаємо, 28-го грудня, затримали директора «Миколаївського міжнародного аеропорту», який намагався дати хабара у розмірі 700 грн гривень голові Миколаївської ОДА Олександру Савченку.