facebook.com/gennadiytruhanov

Дівчинка врятувала вісьмох дітей під час пожежі в таборі «Вікторія»

Під час пожежі в одеському оздоровчому таборі «Вікторія» учасниця хореографічного ансамблю Катерина Ной врятувала вісім молодших дівчат. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook депутат міськради Одеси Олександр Іваницький. 

«Катя Ной врятувала з палаючого корпусу вісім дітей від 8 до 10 років. Сама отримала опік ніг і верхніх дихальних шляхів. Коли привезли її в лікарню, втратила свідомість. Зараз перебуває в реанімації обласної дитячої лікарні», — зазначив депутат міськради Олександр Іваницький. Він також додав, що наразі стан Катерини покращується.

Фото з Facebook-сторінки депутата міськради Одеси Олександра Іваницького

На момент пожежі в дерев’яному корпусі в таборі «Вікторія» перебували 42 дитини з хореографічного колективу «Адель». Як повідомляла прес-служба ДСНС в Одеській області, внаслідок пожежі загинули троє дітей.

За інформацією Інтерфакс-Україна, мер Одеси Геннадій Труханов заявив у ході зустрічі з батьками дітей, що міська влада Одеси надасть матеріальну допомогу сім’ям загиблих і постраждалих від пожежі.

Зазначається, що сім’ї загиблих отримають по 200 тисяч гривень з компенсацією усіх витрат на поховання. Родини постраждалих отримають по 100 тисяч гривень, а дітей, які відпочивали в згорілому корпусі – по 20 тисяч.

Крім того, Труханов пообіцяв незалежне та об’єктивне розслідування інциденту і відповідальність для всіх причетних. «Повинні понести покарання абсолютно всі», — заявив він, додавши, що не знімає відповідальності і з себе.

Нагадаємо, поліція Одеси вже затримала директора дитячого табору.