Для постраждалих від вибуху в будинку на Голосіївському проспекті придбають нове житло

Мешканців будинку, які втратили своє житло внаслідок вибуху, що стався 8-го липня 2017 року у Києві на Голосіївському проспекті, 70, забезпечать новими квартирами. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт КМДА.

Відповідне розпорядження № 1329 від 25 жовтня 2017 року підписав столичний голова Віталій Кличко. За словами заступника голови КМДА Олександра Спасибка, для купівлі нового житла постраждалим виділять 25 млн гривень.

«Департамент будівництва та житлового забезпечення КМДА здійснив розрахунки необхідної житлової площі. Буде придбано 21 квартиру для мешканців за умови добровільної передачі зруйнованого житла Департаменту», – зазначив заступник голови КМДА.

Будинок, де на початку липня стався вибух, перебуває у сфері управління районної в м. Києві держадміністрації. Будівельна лабораторія КП «Київжитлоспецексплуатація» обстежила технічний стан будівлі. Експерти визнали стан будівельних конструкцій аварійним. Згідно з їхнім висновком, відновлення будинку є недоцільним.