Для українських десантників змінили форму та офіційну назву
facebook.com/petroporoshenko

Для українських десантників змінили форму та офіційну назву

Український десант змінює колір форми військових та назву. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку Петра Порошенка.

Сьогодні, 21-го листопада, Президент України Петро Порошенко привітав українських воїнів-десантників із професійним святом, яке вони вперше почали відзначати цьогоріч.

За словами глави держави, від 21-го листопада темно-бордовий колір стає кольором українського десанту.

«Це – колір крові, вашої крові, пролитої в боях за Україну. Бордові берети для ідентифікації своїх десантників використовують 59 країн світу, 19 з яких – члени НАТО», — сказав Порошенко.

Президент зазначив, що таким чином Україна впроваджує один зі стандартів Альянсу. Берет десантників змінив не лише колір, але і знак.

facebook.com/petroporoshenko

«Відтепер це купол парашута як символ десантних підрозділів у всьому світі, крила Архистратига Михаїла і вогняний меч, яким він уражає ворогів роду людського», — повідомив Порошенко.

Президент України та Верховний Головнокомандувач також постановив змінити назву українського десанту для того, щоб відійти від радянсько-російської абревіатури ВДВ. Він постановив запровадити нову назву Десантно-штурмові війська Збройних Сил України.

Нагадаємо, командування українського десанту презентувало нову форму для своїх військових.