Для українців запустили безкоштовну телефонну лінію про стан розгляду судових справ
flickr.com/afsart

Для українців запустили безкоштовну телефонну лінію про стан розгляду судових справ

В Україні відкрили Єдиний інформаційно-довідковий центр Судової влади України, який безкоштовно надаватиме інформацію щодо стану і перебігу судових справ. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на прес-центр Судової влади.

З понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, а також у п’ятницю з 9:00 до 16:45 громадяни зможуть отримати безоплатні консультації спеціалістів за 0 номером 800 501 492. Консультації в автоматичному режимі надаватимуться у цілодобовому режимі.

Консультанти допоможуть у наступних питаннях:

  • нададуть довідкову інформацію щодо адрес та контактних телефонів судових установ, які входять до складу Верховного Суду, розкладу роботи та розкладу прийому громадян;
  • проінформують про стан розгляду судових справ;
  • нададуть оперативну інформацію про етапи руху справи;
  • проконсультують щодо умов подання та реєстрації звернень та запитів до судових установ;
  • розкажуть про умови розрахунку судового збору та можливі способи його сплати;
  • нададуть інформацію про перелік можливих державних та приватних установ, що надають безкоштовну або платну правову допомогу в разі виникнення юридичних питань;

Крім того, громадяни зможуть залишити своє побажання щодо покращення якості роботи судових установ.

Зазначається, що найближчим часом планується розширити перелік засобів онлайн-комунікації із запитувачами завдяки використанню мобільних додатків миттєвих повідомлень та автоматичних систем самообслуговування.