Для вступу на деякі медичні спеціальності встановлено прохідний бал ЗНО
flickr.com/sheila_sund

Для вступу на деякі медичні спеціальності встановлено прохідний бал ЗНО

Для вступу до ВНЗ на деякі медичні спеціальності тепер буде необхідно набрати на ЗНО як мінімум 150 балів. Про це повідомляє УНН з посиланням на заступника міністра освіти і науки Юрія Рашкевича.

Рашкевич розповів про нові норми вступу до медичних ВНЗ сьогодні, 18 жовтня, під час прес-конференції. Він зазначив, що для абітурієнтів, які вступають до медичних вишів, буде встановлено прохідний бал.

«На лікарські спеціальності буде встановлено мінімальний прохідний бал за результатами ЗНО — 150», — заявив він.

Юрій Рашкевич додав, що нова норма, яка передбачає набір мінімальної кількості балів з другого та третього конкурсних предметів, поширюватиметься лише на деякі медичні спеціальності.

Наразі такими називають стоматологію, лікувальну справу та педіатрію. Зазначається також, що ініціатором внесення цих змін стало Міністерство охорони здоров’я.

Нагадаємо, раніше ми писали про нові правила вступу до ВНЗ на 2018 рік, які сьогодні оприлюднило Міністерство освіти і науки. Зокрема, згідно з новими нормами, абітурієнти зможуть подавати 7 заяв на загалом 4 спеціальності якщо йдеться про бюджетні місця. Крім того, випускники шкіл подаватимуть заяви лише в електронному вигляді, а виші прийматимуть сертифікати ЗНО, отримані протягом 2016-2018 років.