Дніпру передали чотири габаритно-вагові комплекси
dniprorada.gov.ua

Дніпру передали чотири габаритно-вагові комплекси

У вівторок, 26-го грудня, місто Дніпро отримало від Укртрансбезпеки 4 пересувні комплекси для здійснення габаритно-вагового контролю та перевірки перевізників. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Дніпровської міської ради.

Пересувні офіси облаштовані принтерами, комп’ютерами з доступом до необхідних баз даних, обладнанням для зважування та вимірювання негабаритів. Також у мобільних лабораторіях встановили пристрої, яки зчитуватимуть інформацію з тахографів під час контролю режиму праці та відпочинку водія.

«Мобільні комплекси працюватимуть з пасажирськими перевезеннями, таксі, а також під час перевірки плавзасобів або, наприклад, стихійних стоянок», — йдеться у повідомленні.

dniprorada.gov.ua

Очікується, що обладнання допоможе зберегти дороги, які руйнуються великовантажними авто. Крім того, комплекси будуть переміщувати у різні точки, щоб недобросовісні перевізники не намагалися в обхід провозити надважкі вантажі.

Також, як зазначили у міськраді, мерія Дніпра виділила 5 млн гривень на проектування автоматичних станцій на в’їздах до міста.

«Місто виділило 5 млн грн на проектування автоматичних станцій, що стоятимуть на в’їздах до міста. І Укртрансбезпека разом із Нацполіцією зможуть контролювати перевізників», – повідомив мер Дніпра Борис Філатов.

Нагадаємо, 11 грудня Хмельницька область отримала три спеціалізовані мобільні лабораторії для здійснення габаритно-вагового контролю. Першу партію габаритно-вагових комплексів було презентовано у Києві 6-го листопада.