До Дня Збройних Сил України будуть нагороджені близько 1100 військовослужбовців, - Полторак
mil.gov.ua

До Дня Збройних Сил України будуть нагороджені близько 1100 військовослужбовців, — Полторак

До Дня Збройних Сил України, який традиційно святкується 6 грудня, будуть нагороджені відомчими відзнаками близько 1100 військовослужбовців ЗС України, які виконують завдання в районі проведення АТО. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт Міноборони України.

Про таке рішення повідомив Міністр оборони України Степан Полторак, перебуваючи з робочою поїздкою в районі проведення АТО.

У суботу, 25 листопада, Полторак уже вручив нагороди командиру однієї з бригад, військовослужбовці якої виконують бойові завдання на Луганщині, командиру бригадної артилерійської групи та командиру десантно-штурмового батальйону.

Окрім цього, також нагородили понад 200 військовослужбовців із різних підрозділів Збройних Сил України, які несуть службу у районі проведення АТО.

Додається, що під час поїздки до зони АТО Степан Полторак відвідав поранених військовослужбовців ЗС України, які проходять лікування у Северодонецкому військовому мобільному шпиталі та нагородив вісьмох поранених відомчими відзнаками Міністерства оборони України — «За зразкову службу» та годинниками наручними, двоє військовослужбовців, які проявили сміливість і героїзм при виконанні бойового завдання, удостоєні грошовим преміями.

«Також відомчою відзнакою був нагороджений виконуючий обов’язки хірургічного відділення, який спасає життя наших хлопців. Я відчуваю як міцно нагороджені хлопці стискають руку, як впевнено, щиро і мужньо дивляться у очі, я дякую вам за службу і бажаю швидкого одужання, ви справжні герої, які потрібні війську і Україні!», — написав Міністр оборони у своєму Facebook.