До столиці обмежили в'їзд вантажівок через снігопади
facebook.com/MNS.GOV.UA

До столиці обмежили в’їзд вантажівок через снігопади

Сьогодні, 17-го січня, через ускладнення погодних умов обмежено в’їзд великовагового та великогабаритного транспорту до Києва у напрямку з Бориспільської траси. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт КМДА.

Як повідомили в КМДА, таке рішення має на меті запобігти блокуванню руху на дорогах і перешкоджанню роботі снігоприбиральної техніки.

Крім того, влада міста закликала містян під час снігопаду пересісти з власних автівок на громадський транспорт.

«Це дуже необхідно для якісного та своєчасного прибирання снігу в умовах снігопаду, а також значно прискорить роботу комунальних служб і дозволить уникнути виникнення заторів на дорогах міста», — пояснюють в КМДА.

Водіям також порекомендували дотримуватися правил паркування. Зокрема, їх просять не залишати транспорті засоби на узбіччях доріг, щоб не заважати снігоприбиральній техніці.

Пішоходам радять бути пильними та обережно рухатися тротуарами, а дорогу переходити в установлених для цього місцях.

Нагадаємо, в Одеській області для вантажівок закрили всі автомагістралі, автодороги держзначення і загального користування області у всіх напрямках з Одеси.

Станом на 11:33 17-го січня на сайті КМДА з’явилася інформація, що в’їзд великогабаритного транспорту з Бориспільської траси до Києва відкрили. Водіїв попередили, що обмеження знову введуть орієнтовно з 24:00 17 січня.