До України хотіли незаконно ввезти партію ліків проти гепатиту
sfs.gov.ua

До України хотіли незаконно ввезти партію ліків проти гепатиту

У пункті пропуску «Бориспіль» митники завадили незаконному переміщенню ліків для лікування гепатиту. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт ДФС.

Медикаменти намагався провезти громадянин України, який прилетів з Єгипту.

Загалом у його речах було знайдено 45 упаковок та 90 блістерів з медпрепаратами. Ліки знаходились без ознак приховування в багажі. Їх виявили під час вибіркової перевірки пасажирів.

Чоловік не оформлював декларацію на їх ввіз. При собі у нього не виявилося документів, що підтверджують їхню вартість, а також рецепту, виданого на його ім’я.

«З виявлених лікарських засобів, відповідно до чинного вітчизняного законодавства, громадянину було пропущено по 5 упаковок кожного найменування», — зазначили в ДФС.

Знайдені медпрепарати вилучили до винесення судом рішення у справі. Справу внесли до протоколу про порушення статті 471 Митного кодексу України (Порушення порядку проходження митного контролю в зонах (коридорах) спрощеного митного контролю).

Складено протокол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Лікарські засоби вилучено до винесення судом рішення у справі.