До Верховної Ради викликали Генпрокурора та керівників НАБУ, СБУ і САП

Сьогодні, 5 грудня, народні депутати схвалили рішення щодо запрошення на пленарне засідання Генерального прокурора України, голови СБУ, керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та директора Національного антикорупційного бюро. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний веб-портал Ради.

Депутати вирішили заслухати зазначених посадових осіб у сесійній залі. За відповідне рішення проголосувало 217 нардепів на ранковому пленарному засіданні.

Таким чином, на засіданні ввечері 5 грудня повинні бути присутні очільник НАБУ Артем Ситник, прокурор САП Назар Холодницький, Генпрокурор Юрій Луценко, голова СБУ Василь Грицак.

Першим має виступити перед депутатами Юрій Луценко з приводу ситуації із колишнім головою Одеської ОДА Міхеїлом Саакашвілі.

Нагадаємо, сьогодні, 5 грудня, СБУ спільно з ГПУ затримали Саакашвілі. Як повідомили у Службі безпеки України, його затримано у рамках кримінального провадження, відкритого за ч. 1 ст. 256 ККУ (Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності).