До весни з Андріївського узвозу у Києві приберуть сувенірні МАФи
facebook.com/andreev.solomianka/

До весни з Андріївського узвозу у Києві приберуть сувенірні МАФи

До 1 березня у Києві планують прибрати МАФи продавців сувенірів на початку Андріївського узвозу (на перетині Десятинної та Володимирської вулиць). Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку першого заступника директора «Київблагоустрою» Андрія Андрєєва.

«Власникам тимчасових споруд «МАФового містечка», яке виникло на початку Андріівського узвозу, запропоновано оформити договорні відносити з балансоутримувачем та перемістити свої торгівельні місця на Алею художників», — написав він.

За його словами, така пропозиція є компромісною, адже тимчасові споруди знаходяться на території «без будь-яких дозвільних документів».

Андрєєв також зазначив, що торгові споруди, які залишаться у зазначеному «трикутнику», «Київблагоустрій» демонтує.

facebook.com/andreev.solomianka/

Чиновник додав, що на це рішення вплинули скарги від батьків розташованої поруч школи.

«Скарги зводяться до того, що цей ринок антикварних речей не є тим «музеєм», у якому підлітки після школи мають проходити своє виховання. Так чи інакше, але захоплену торговцями та перетворену у «шанхай» історичну частину столиці буде вивільнено та прибрано», — резюмував ін.

Нагадаємо, нещодавно на сайті Київрадинабрала необхідні 10 тисяч голосів петиція щодо знесення каплиці Десятинного монастиря, яка належить УПЦ МП, на території Національного музею історії України.