Доповнено інформацію про обов'язковий техогляд при в'їзді до ЄС на авто
УНІАН

Доповнено інформацію про обов’язковий техогляд при в’їзді до ЄС на авто

Інформація щодо заборони в’їзду громадян на приватних автомобілях на територію ЄС з 2018 року без документу про технічний огляд не відповідає дійсності. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури України. 

У Мінінфраструктури зазначають, що відомство розробило проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері убезпечення експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони», при створенні якого було враховано необхідність імплементації положень Директиви 2014/45/ЄС.

Повідомляється, що наявність документу про технічний огляд транспортного засобу при в’їзді до ЄС на авто стане обов’язковою після того, як зазначений законопроект прийме Верховна Рада і він набуде чинності у встановленому порядку. Нагадаємо, раніше в Мінінфраструктури заявляли, що талон про проходження техогляду стане необхідним для в’їзду до ЄС на авто з початку 2018 року.

Міністерство планує найближчим часом направити законопроект на розгляд парламенту та сподівається на його схвалення до 2018 року. Керівник відомства Володимир Омелян доручив своєму заступнику Юрію Лавренюку наступного тижня провести публічне обговорення цього питання із громадськістю та журналістами.

Прес-служба Міністерства інфраструктури приносить вибачення за некоректне подання інформації щодо дати запровадження обов’язкового технічного огляду транспортних засобів.