ДП «КТО» прийняв перший контейнеровоз-п’ятитисячник
port.odessa.ua

ДП «КТО» прийняв перший контейнеровоз-п’ятитисячник

Дочірнє підприємство «Контейнерний термінал Одеса» німецької HHLA International GmbH прийняв перший контейнеровоз місткістю 5047 TEU. П’ятитисячник належить судноплавнії лінії ZIM Integrated Shipping Services — ZIM HAIFA. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Адміністрацію Одеського морського порту.

Начальник адміністрації Одеського порту Ігор Ткачук заявив, що тепер ДП «КТО» зможе збільшити контейнерообіг та підтвердити своє звання лідера контейнерного бізнесу в Україні.

«Останнім часом компанія ZIM розширює свій бізнес в Україні, показуючи тим самим, що керівництво вірить у стабілізацію економіки країни, надійність нашої компанії, Одеського порту в цілому. Для нас це знак, що сервіс, який ми надаємо, близький до європейського рівня»,– заявив генеральний директор ДП «КТО» Анастас Коккін.

У адміністрації Одеського порту також повідомили, що у середині грудня Кабінет міністрів України погодив  документацію для будівництва хвилерізу, що захистить штучно створену територію нового портового терміналу від впливу хвиль. Уже укладено договір з підрядником, а будівельні роботи розпочнуться навесні. Завершення робіт заплановане на 2021 рік.