Другу чергу естакади Одеського порту відремонтують за 24 мільйони

Одеський порт оголосив тендер на реконструкцію другої черги транспортного переїзду. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на видання «Думская».

Відповідне оголошення з’явилося у системі Prozorro. Очікувана вартість робіт складає 24,219 млн. грн, а термінвиконання — до 31 грудня 2018 року.

Відповідно до тендерної документації, підрядник повинен буде виконати демонтаж існуючого дорожнього покриття та тротуарних блоків, облаштування гідроізоляції, реконструкцію деформаційних швів та укладання дорожнього покриття. Також передбачена реконструкція водовідведення на естакаді відновлення зруйнованої поверхні залізобетонних конструкцій естакади, ремонт стійок опори та реконструкцію бар’єрного огородження з фарбуванням поручнів.

Брати участь в конкурсі можуть компанії-резиденти і нерезиденти України. Подати документацію компанії можуть  до 23 листопада 2017 року.

Раніше, у жовтні, АМПУ оголосила тендер на завершення будівництва причалу №1-з Одеського морського порту і днопоглиблення прилеглої акваторії. Очікувана вартість робіт становить 203,4 млн грн.