ДСНС планує закупити піротехнічних машин на 34 млн гривень
facebook.com/MNS.GOV.UA
facebook.com/MNS.GOV.UA

ДСНС планує закупити піротехнічних машин на 34 млн гривень

Державна служба з надзвичайних ситуацій оголосила тендер на закупівлю 8 піротехнічних машин легкого типу. Загалом на них планують витратити 34 млн гривень. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на «Українські новини».

Як зазначається, інформація про плани ДСНС щодо закупівлі піротехнічних машин міститься в тендерній документації відомства, яку оприлюднено в системі публічних закупівель ProZorro. Планується, що вартість нової техніки для Держслужби надзвичайних ситуацій складе 34 млн гривень. Кінцевий термін подачі заявок — наступна середа, 22 листопада, а сам аукціон розпочнеться 23 листопада.

Згідно з даними тендерної документації, піротехнічні машини легкого типу (ПМ-Л) залучатимуть для оперативного прибуття на місце виявлення вибухонебезпечних предметів, перевезення спеціального майна, спорядження, вибухівки та засобів підриву. ПМ-Л використовуватимуть при проведенні робіт з розмінування, завантаження і розвантаження вибухонебезпечних предметів, а також при транспортуванні їх до місця знищення.

Вимоги, висунуті ДСНС до піротехнічних машина включають, зокрема, наявність суцільного броньованого корпусу та можливсть цілодобової роботи в зонах помірного й холодного клімату незалежно від пори року і якості дорожнього покриття.

Нагадаємо, нещодавно ми повідомляли, що Нацполіція планує закупити 400 електрокарів Skoda Rapid Active на загальну суму 149 млн гривень.

Крім того, на початку минулого тижня в КМДА оголосили про закупівлю польських трамваїв PESA 5-го покоління, які мають створити альтернативу маршрутним таксі.