"ДТЕК Нафтогаз"отримає ліцензію на постачання газу в Україні
oilandgas.dtek.com

«ДТЕК Нафтогаз»отримає ліцензію на постачання газу в Україні

У четвер, 16 листопада, компанія «ДТЕК Нафтогаз» отримає ліцензію на постачання природного газу на території України. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на enkorr.

Про це йдеться у проекті рішення Нацкомісії з регулювання енергетики і комунальних послуг.

Завдяки цій ліцензії компанія зможе безпосередньо постачати газ кінцевим споживачам в Україні.

Наразі відповідну ліцензію мають такі організації, як Публічне акціонерне товариство «Укрнафта», Публічне акціонерне товариство «Укргазвидобування», Публічне акціонерне товариство «Укрпошта», Публічне акціонерне товариство «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», Дочірнє підприємтсво «Шепетівкагаз» та ін.

«ДТЕК Нафтогаз» — операційна компанія, яка відповідає за нафтогазове напрямок в структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Упродовж 9 місяців 2017 року «ДТЕК Нафтогаз» збільшив видобуток газу до 1,24 млрд кубометрів.

До скаладу «ДТЕК Нафтогаз» входять 2 газовидобувних підприємства: ТОВ «Нафтогазрозробка» і найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні ПрАТ «Нафтогазвидобування», яка працює на двох родовищах у Полтавській області.

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи «Систем кепітал менеджмент» (Донецьк) Ріната Ахметова.