ДТЕК збільшив видобуток вугілля на 13,2%
Jelle Baars / Flickr

ДТЕК збільшив видобуток вугілля на 13,2%

Упродовж січня-серпня 2017 року вуглевидобувне підприємство «ДТЕК Енерго» збільшило обсяги видобутку вугілля на 13,2% порівняно з тим же періодом минулого року. Тепер видобуток становить 15.2 млн тон. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна, посилаючись на прес-службу компанії.

 

Сприяючи реалізації програми по позбавленню України від антрацитової залежності, «ДТЕК Енерго» визначив українське вугілля пріоритетним паливом для виробництва електроенергії. Відтак перед підприємство має на меті збільшувати видобуток вугілля марки «Г». У прес-службі також повідомили, що з вересня 2017 року «ДТЕК Енерго» почали реалізовувати програму зі зменшення імпорту вугілля.

Згідно з оперативними даними вуглевидобувні підприємства України у січні-серпні 2017 року зменшили видобуток рядового вугілля на 9,4%, тобто на 2,455 млн тон, порівняно із тим же періодом минулого року.

Попри те, що «ДТЕК Павлоградвугілля», «ДТЕК Добропільвугілля» та ОДО «Білозерська» збільшили видобуток рядового вугілля, загальні видобутки зменшились. Це пояснюють втратою контролю над деякими підприємствами, зокрема над «Свердловантрацит», «Ровенькиантрацит» та «Комсомолець Донбасу», про яку заявили «ДТЕК»  15 березня 2017. У 2011-2013 останні три об’єднання видобували близько 17-19 млн тон вугілля щорічно.

«ДТЕК Енерго» — компанія, яка відповідає за видобуток вугілля, генерацію та дистрибуцію електроенергії у структурі холдингу ДТЕК.