ДТП у Харкові: поліція встановила ще одного учасника аварії і хоче порушити справу проти автошколи

У ході розслідування справи про резонансну ДТП у Харкові, внаслідок якої загинули шестеро та постраждали п’ятеро осіб, правоохоронці встановили ще одного учасника ДТП, а також вирішується питання про порушення окремого провадження щодо автошколи, де навчалась учасниця ДТП Олена Зайцева. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу поліції Харківської області.

За даними правоохоронців, автомобіль Opel Vivaro почав рух поруч з автомобілем Volkswagen Tuareg на жовтий сигнал світлофору.

«Направлені матеріали до Управління патрульної поліції міста Харкова для вирішення питання щодо притягнення до адміністративної відповідальності водія автомобіля «Опель-Віваро», який почав рух поруч з автомобілем «Volkswagen Tuareg» на жовтий сигнал світлофору», — заявив начальник відділу слідчого управління Олександр Умніков.

Також він зазначив, що поліція вирішує питання про порушення окремого провадження щодо діяльності автошколи, де навчалася одна з підозрюваних у справі ДТП.

«На теперішній час вирішується питання щодо виділення матеріалів в окреме провадження стосовно діяльності автошколи, де проходила навчання водій автомобіля «Lexus», – також розповів начальник відділу Умніков.

У ході розслідування було проведено 40 експертних досліджень, зокрема судово-медичні, автотетхнічні, транспортно-трасологічна, комплексна автотехнічна та фоноскопічна експертизи технічного стану автомобілів «Lexus» та «Volkswagen Tuareg». Також проведено проведені психіатрична, наркологічна та хіміко-токсикологічна експертизи учасників аварії.

Зазначається, що наразі на стадії завершення знаходяться 14 цитологічних експертиз по біологічним і цитологічним речовинам, вилученим з автівок учасників ДТП. Призначена автотехнічна експертиза, проведення якої доручено експертам ХНДІСЕ ім. М.С. Бокаріуса. ЇЇ планують закінчити до 10 грудня.

Нвгадаємо, вчора. 6 грудня, з лікарні Харкова виписали останню із госпіталізованих постраждалих.