Двоє українців хотіли перевезти через кордон майже 400 тисяч злотих та 110 тисяч фунтів, — ДФС

У суботу, 16-го грудня, працівники Львівської митниці ДФС викрили незаконне переміщення валюти через кордон. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційну Faccebook-сторінку Державної фіскальної служби України.

Як зазначили в Службі, до пропускного пункту «Шегині-Мостиська» у напрямку виїзду за межі митної території України заїхало авто марки Мерседес S класу 2010 року випуску. У транспортному засобі словацької реєстрації перебувало два українці.

facebook.com/SFSofUkraine

Авто викликало підозри під час проведення його візуального огляду. Таким чином, митники вирішили поглиблено перевірити машину.

Підозри не були марними, оскільки у багажному відділі та салоні автомобіля громадяни хотіли перевезти 110 тисяч фунтів стерлінгів Великобританії та 395 тисяч польських злотих. Гроші намагалися сховати в особистих речах.

Знайдені суми не були задекларовані митним органам відповідно до законодавчих вимог.

facebook.com/SFSofUkraine

«Відповідальність за такі дії передбачено статтею 471 Митного кодексу України (Накладання штрафу та конфіскація). На цей час проводиться документування вказаного правопорушення», — повідомили у ДФС.