Екс-адвокат Януковича Герасько оскаржує рішення суду про його відсторонення

Відсторонений Оболонським районним судом Києва адвокат Віктора Януковича Максим Герасько наполягає на тому, що це рішення було незаконним. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку Гераська.

«Своє «виключення» з процесу я пов’язую лише з небажанням зацікавлених у якнайшвидшому вироку осіб дозволити мені зібрати хоч якісь докази на користь Януковича, належним чином виконати мій професійний обов’язок як адвоката», — написав він.

Герасько зазначив, що вже направив звернення про незаконність цього рішення до апеляційного суду, Вищої ради правосуддя, органів НАБУ та прокуратури.

«Таке рішення є свідомо незаконним, тому що КПК не передбачає таких повноважень для судді — ці питання може вирішувати лише сам адвокат або клієнт. Крім того, своєю заявою судді Оболонського суду завдали шкоди моїй професійній репутації, заявивши про мій начебто непрофесіоналізм», — резюмував він.

Адвокат також зауважив що, окрім зустрічі з В.Януковичем у Ростові, у нього було заплановані інші зустрічі з можливими свідками захисту та інші дії, спрямовані на збирання доказів для захисту екс-президента.

Як повідомлялося, 25 жовтня Оболонський райсуд ухвалив рішення замінити держзахисника Януковича Максима Гераська у зв’язку з «непрофесіоналізмом та відсутністю достатньої кваліфікації» для надання правової допомоги в цьому кримінальному провадженні.

26 жовтня стало відомо, що Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги міста Києва призначив адвоката Ігоря Ляшенка новим захисником екс-президента.