Екс-директора НСК «Олімпійський» підозрюють у розкраданні коштів під час "Євро-2012"
kyiv.gp.gov.ua

Екс-директора НСК «Олімпійський» підозрюють у розкраданні коштів під час «Євро-2012»

Прокуратура Києва оголосила про підозру колишньому керівникові НСК «Олімпійський» та двом підрядникам у розкраданні бюджетних коштів в особливо великих розмірах. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт столичної прокуратури.

Слідством встановлено, що під час виконання Державної цільової програми підготовки та проведення в Україні фіналу ЧЄ-2012 року з футболу фігуранти справи закупили сидіння для трибун за завищеною вартістю. Вкрадені кошти були конвертовані в готівку через фіктивні фірми.

«Сума встановлених збитків державному бюджету України під час закупівлі у 2011 році тільки крісел склала майже 27 млн гривень», — повідомили у прокуратурі Києва.

Підозру за частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України підготували для екс-керівника НСК «Олімпійський», місцеперебування якого наразі встановлюють. Крім того, проведено обшуки у посадовців осіб ДП «НСК «Олімпійський» та підрядників, залучених до шахрайської схеми.

«За результами слідчих дій повідомлено про підозру у співучасті у вчиненні розтрати в особливо великих розмірах за ч. 5 ст. 191 КК України керівнику генерального підрядника — ТОВ «АК Інжинірінг» та керівнику субпідрядника — підприємства «Спецпостач» Міжнародного благодійного фонду «БЕЗПЕКА КРАЇНИ», — зазначила прес-служба столичної прокуратури.

До суду внесли клопотання щодо запобіжного заходу підозрюваним — триманні під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 13 млн гривень для кожного фігуранта справи.