Екс-керівника "Укргазбанку" взяли під варту
slovoidilo.ua

Екс-керівника «Укргазбанку» взяли під варту

За результатами розгляду клопотання Генеральної прокуратури, 20.04.2018 судом колишньому керівнику АБ «Укргазбанк» обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 40 млн грн. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Так Департаментом з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України, та з оперативним супроводженням Департаменту захисту економіки Національної поліції України здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами розтрати службовими особами Акціонерного банку «Укргазбанк» державних коштів в особливо великих розмірах.

За попередньою змовою, групою осіб та організацією придбання суб’єкта підприємницької діяльності (юридичної особи) з метою прикриття незаконної діяльності, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що заподіяло велику матеріальну шкоду банку, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 27 ч. 5 ст. 191 КК України.

«У ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2008-2010 років колишній заступник Голови правління АБ «Укргазбанк» за попередньою змовою з чинним на той час керівником однієї з дирекцій АБ «Укргазбанк» організував схему щодо виведення державних коштів на рахунки заздалегідь створеного підконтрольного фіктивного підприємства шляхом надання йому кредиту па суму 100 млн грн та з метою подальшого заволодіння вказаними коштами»,— повідомляють у Департаменті.

Від 13 квітня слідчі Департаменту повідомили колишньому керівнику банку про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 27, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 3 ст. 27, ч. 5 ст. 191 КК України.

Нагадаємо, нещодавно народного депутата Євгена Бакуліна оголосили в розшук.