Експерти порівняли вартість дитячих таборів в Україні та Європі

Експерти порівняли вартість дитячих таборів в Україні та Європі

За 2018 рік в Україні з’явилося до десяти нових дитячих таборів. Найпопулярніше місце відпочинку для дітей вже багато років залишається незмінним. Скільки коштує тур за кордон і чи відрізняється ціна від відпочинку в Україні, дізнавалися «Вести».

 

За словами директора Центру розвитку туризму України Володимира Царука, деякі готелі на Західній Україні навіть перетворюють корпуси на табори для дітей.

«Батьки прагнуть, щоб їх діти розумнішали і під час відпочинку. Це може бути спеціалізований табір, в якому діти вивчають іноземні мови, танці чи види спорту. Так наприклад, на козацьких базах для відпочинку діти їздять верхи на конях і вивчають культуру народу», – розповідає Антон Рудич, президент Української асоціації туристичних агентств.

Експерти Vlagere назвали найпопулярніші табори Західної України: «Freestyle» (Івано-Франківська обл.), «Діскавері» (Закарпатська обл.), «Джерело» і «Фреш» (Київська обл.). «Батьки надають перевагу об’єктам з доброю репутацією і відгуками”, – говорить Володимир Царук.

Після затвердження безвізового режиму, батьки почали відправляти дітей за кордон. “Курорти Болгарії є найпопулярнішими”, – говорить Володимир Царук.

За його словами, в Болгарії інший підхід до дітей і добре розвинена інфраструктура.

Середня вартість путівки на 2 тижні в табір на морському курорті становить 9-10 тис. гривень, а на 21 день – 11-12 тис. гривень, повідомили експерти сервісу Vlagere. Карпатський тур на 14 днів коштуватиме 11-12 тис. гривень, а під Києвом – 10-11 тис. гривень.

Вартість автобусного туру за кордон майже збігається з ціною туру в Україні. Наприклад, доба відпочинку в Болгарії коштує 20-25 євро, в Греції – 30 євро на добу, без урахування ціни за проїзд.