Експертиза показала, що правила порушили двоє водіїв, — адвокат Зайцевї про ДТП у Харкові

Експертиза, проведена у справі смертельної ДТП з 6 загиблими у Харкові, свідчить про те, що правила дорожнього руху порушили обоє учасників аварії — Олена Зайцева та водій Volkswagen Touareg Геннадій Дронов. Про це заявила адвокат Зайцевої Юлія Козир. Повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Українську правду».

«Була проведена експертиза у справі, яка визначила, що правила дорожнього руху порушили обидва водії», — зазначила вона.

З огляду на результати екпертизи адвокат Зайцевої вважає «адекватним і справедливим рішенням» обрання міри запобіжного заходу для Дронова у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави.

Козир додала, що підозрювана у скоєнні смертельної ДТП Зайцева продовжує перебувати у СІЗО.

«Вона у СІЗО, міра запобіжного заходу — утримання під вартою без можливості внесення застави — обрана до 16 грудня. Ми постійно бачимося, готуємося до слідчих дій, які постійно відбуваються», — зазначила вона.

За словами Козир, Зайцева брала участь у «двох чи трьох допитах» та у слідчому експерименті за участю обох учасників ДТП.

Адвокат прогнозує, що слідчі дії завершиться, до кінця року.

Нагадаємо, увечері 18 жовтня в Харкові сталася смертельна аварія за участю автомобіля Lexus, який їхав на червоне світло і від зіткнення з Volkswagen Touareg вилетів на тротуар та перекинувся. Внаслідок ДТП на мисці загинули 5 осіб, ще 6 отримали поранення різного ступеню тяжкості.