Електробайк з найбільшим у світі запасом ходу створили в Україні
скріншот відео Delfast Ebikes

Електробайк з найбільшим у світі запасом ходу створили в Україні

Сервіс екологічної доставки на електровелосипедах DelFast створив електробайк із запасом ходу 380 кілометрів. Про це повідомляє Національний промисловий портал.

Початкова вартість електровелосипеда складатиме від 2989 доларів. Крейсерська швидкість Ebike становить 45 км/год, а максимальна швидкість руху — 55 км/год.

Електробайки будуть комплектуватися акумуляторами виробництва США. Вони розраховані на три тисячі циклів і підтримують рекуперацію енергії. Електродвигун байку має два USB-виходи, які дозволяють підзарядити смартфон чи планшет.

Передбачено також цілу низку рішень, які відповідатимуть за безпеку Delfast Ebike. Серед них — іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт/стоп, сигналізація, а також функція віддаленого запуску.

Український електробайк планують випускати у трьох варіантах, кожний — зі своїми характерними особливостями. Ebike Prime матиме найдовший запас ходу на одній зарядці, Ebike Top вирізняє найвища максимальна швидкість — 55 км/год. Третій варіант — Ebike Lite — модифікація, що матиме найменшу вартість.

Згідно з офіційною Facebook-сторінкою розробників електробайку, 20 вересня розпочнеться кампанія зі збору коштів на виробництво електробайків на Kickstarter.

Повідомляється також, що вперше побачити Delfast Ebike на власні очі бажаючі зможуть на виставці Interbike International Expo, яка проходитиме з 20 по 22 вересня у Лас-Вегасі.

Як зазначають на Національному промисловому порталі, аналоги українського електробайка, доступні зараз на ринку, в середньому здатні проїхати на одному заряді батареї 30-80 кілометрів. Tesla Model 3 у базовій комплектації має запас ходу 346 кілометрів.

Технічну новинку українських розробників відзначив на своїй сторінці у Facebook Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Також інформацію про електробайк оприлюднили Tech Insider UK, Business Insider та Yahoo.