“Електрон” випускатиме автобуси середньої місткості
Зроблено в Україні / Fecebook

“Електрон” випускатиме автобуси середньої місткості

“Електрон” готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості. Наступного року перші взірці цих автобусів будуть доступні у продажі. Про це інформує прес-служба Львівської міської ради, посилаючись на заяву міського голови Львова Андрія Садового.

«З точки зору автобусів середньої місткості, то на сьогодні “Електрон” такі автобуси не випускає, але є добра новина: ми мали спільну зустріч з керівником “Електрону”, і ЛКП “Львівелектротранс” і з цілою командою. І добрим є те, що “Електрон” готовий розпочати випуск автобусів середньої місткості і, я думаю, що наступного року ми традиційно купимо перші взірці тих автобусів, чим збільшимо кількість робочих місць на підприємстві і дійсно будемо мати у Львові ще один цікавий виріб. Ми будемо купляти і автобуси, і трамваї, і тролейбуси. Взагалі, згідно з програмою, яку ми впроваджуємо в життя, до 2020 року маємо на більше ніж 20% оновити весь громадських транспорт міста Львова. У наступному році, маючи підтримку Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку, ми отримаємо значні кошти на оновлення рухомого складу транспорту у місті», – зазначив мер.

Корпорація «Електрон» багатогалузева компанія з виробництва продукції науково-технічного, промислового та побутового призначення, яка активно розвивається як машинобудівна корпорація.