Електронний квиток обійдеться Києву в півмільярда гривень
ipernity.com/Flickr

Електронний квиток обійдеться Києву в півмільярда гривень

Комунальне підприємство «Київпастранс» оголосило тендер в системі державних закупівель ProZorro на покупку і монтаж обладнання, необхідного для впровадження електронного квитка у столичному транспорті на суму 460 мільйонів гривень, повідомляє Itc.ua

Зазнчається, що організація планує закупити 1500 комплетів систем і 300 приладів інспекції. До 20 грудня поточного року очікується з постачання перших 500 комплектів і 300 приладів інспекції. Інші 1000 мають бути поставлені до 20 березня наступного року.

В умовах тендеру вказано, що «Київпастранс» планує закупити технічні засоби автоматизованої системи оплати проїзду з встановленим програмним забезпеченням і провести їх монтаж.

Серед таких засобів: бортові комп’ютери з терміналом водія, валідаторами проїзних документів, портативні мобільні термінали для контролю оплати проїзду і перевірки проїзних документів.

Валідотори забезпечать безконтактне зчитування за технологіями NFC (зі смартфонів, розумних годиників), EMV (з банківських карток) та оптичне зчитування QR- і штрих-кодів. 

Передбачено 5 типів комплектів з різною кількістю валідаторів у залежності від розміру і кількості дверей транспортного засобу.

 

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій встановлено 18 вересня, торги пройдуть 24 жовтня.

Очікувана вартість закупівлі складає 460 360 194 гривень.

Нагадаємо, що закон про електронний квиток у міському транспорті прийнятий Верховною Радою 17 січняі 2016 року.