Естонський експерт Ерік Хелдна тренуватиме детективів НАБУ

Колишній заступник гендиректора поліції безпеки Естонії, радник адвокатського бюро Nove Ерік Хелдна очолить робочу групу Антикорупційної ініціативи ЄС, яка впроваджуватиме заходи боротьби з корупцією в Україні Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на сайт адвокатського бюро Nove.

Ерік Хелдна очолюватиму експертну групи, до складу якої увійдуть працівники поліції та прикордонної охорони. Робоча група надасть підтримку Національному антикорупційному бюро України шляхом навчання службовців і сприяння розвитку бюро.

Першочерговим завданням стане виявлення потреб українських партнерів у підготовці кадрів та розробка відповідних програм навчання. Діяльність робочої групи здійснюватиметься упродовж 2018 року. Тренінги проходитимуть у Києві та Таллінні.

Ерік Хелдна майже 20 років працював в органах правопорядку та безпеки Естонії, зокрема, у кримінальній поліції та службі безпеки.Протягом восьми років він працював заступником директора поліції безпеки Естонії.

Хедна має попередній досвід роботи із українськими правоохоронними органами. У 2016 році він брав участь у консультуванні щодо реформування Служби безпеки України.

Навчання детективів НАБУ проводитиметься у рамках «Ініціативи ЄС з боротьби з корупцією в Україні (EUACI)» 2017-2019 рр. Ця програма є ініціативою ЄС з фінансування Датської агенції міжнародного розвитку (DANIDA) і має на меті зниження рівня корупції в Україні, шляхом успішного впровадження відповідного досвіду та найкращих практик в Естонії.

Проект фінансується фондами DANIDA та Міністерства закордонних справ Естонії для співпраці в галузі розвитку.

Ерік Хелдна nove.ee