Фонд Порошенка передав 3 млн гривень на Меморіал Героїв Небесної Сотні
president.gov.ua

Фонд Порошенка передав 3 млн гривень на Меморіал Героїв Небесної Сотні

Сьогодні, 17-го листопада, Президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко вручили сертифікат на 3 млн гривень для організації Міжнародного архітектурного конкурсу для створення Національного меморіального комплексу Героїв Небесної Сотні — Музею Революції гідності. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на офіційний сайт глави нашої держави.

Сертифікат на 3 млн гривень благодійної допомоги вручили міністрові культури України Євгену Нищуку.

«Це не просто внесок, а демонстрація важливості для кожного українця відзначення святого для кожного з нас – увічнення Героїв Небесної Сотні та Революції Гідності», — наголосив Порошенко.

Він також висловив сподівання, що інші благодійники також приєднаються до участі у цьому проекті.

«Вірю, що музей Революції Гідності буде виконувати місію єднання поколінь і народів, як це було під час Євромайдану», — додала Марина Порошенко.

Крім того, було підписано Меморандум про співпрацю між Мінкультури України, компанією «Hossbach Lehmhaus GbR» — міжнародним організатором архітектурних конкурсів та БФ Порошенка.

president.gov.ua

Перший заступник глави Адміністрації Президента України Віталій Ковальчук анонсував початок процедури землевідведення для Меморіального комплексу.

«Вже на сьогодні, за вашою ініціативою, відведено першу земельну ділянку для будівництва музею Меморіалу на Алеї Героїв Небесної сотні», — сказав він та презентував місце розташування обраної території на карті.

За його словами, держава вперше за останні 10 років замовляє послуги в організації архітектурного конкурсу професійному організатору, додавши, що на сьогодні вже завершені процедури реєстрації заявок.

president.gov.ua

«Подано 65 заявок з 12 країн світу, в тому числі й з України», — зазначив Ковальчук.

Результати першого етапу конкурсного відбору повинні оприлюднити в лютому 2018 року. Крім того, планують провести виставку усіх проектів.

«Обов’язково до журі будуть залучені представники родин Героїв Небесної Сотні, міжнародно визнані архітектори», — сказав посадовець.