Французький лідер машинобудівництва розробляє проект для України
lb.ua

Французький лідер машинобудівництва розробляє проект для України

Французька компанія Alstom планує відкрити в Україні власне представництво. Про це повідомляє main.in.ua з посиланням на Укрінформ.

Сьогодні команда Офісу Національної інвестиційної ради зустрілася з представниками компанії ALSTOM, одного зі світових лідерів машинобудівної індустрії та провідних виробників залізничного транспорту.

Зараз Alstom знаходяться в процесі вибору партнерів для локалізації робіт в Україні та залучення фінансування. До кінця червня компанія матиме готову пакетну пропозицію співпраці з Україною.

«Візит до Києва — це перший крок до реалізації проекту з виробництва електричної тяги для ПАТ «Укрзалізниця» з високим рівнем локалізації робіт на українських підприємствах. Крім того, в компанії розглядають можливість відкриття представництва в Києві та створення технологічного хабу для виготовлення запчастин, що забезпечуватиме виробничі потужності компанії», — зауважили на сторінці прес-служби у Facebook.

Серед іншого, наразі розглядається можливість створення технологічного хабу для виготовлення запчастин, які запезпечуватимуть виробничі потужності французької компанії.

Нагадаємо, нещодавно Укрзалізниця підписала угоду з американською компанією General Electric про спільне виробництво рухомого складу на суму 1 мільярд доларів.