Гелікоптери для рятувальників: "Мотор Січ" отримає держзамовлення на 400 млн грн
motorsich.com

Гелікоптери для рятувальників: «Мотор Січ» отримає держзамовлення на 400 млн грн

Наступного року АТ «Мотор Січ» отримає держзамовлення на 400 млн грн на створення гелікоптерів для потреб Держслужби з надзвичайних ситуацій, повідомляє Main.in.ua із посиланням на «Укрінформ».

Президент «Мотор Січі» В’ячеслав Богуслав повідомив, що нові гелікоптери зможуть працювати у будь-яку погоду, в тому числі — на льоду, і допоможуть співробітникам ДСНС швидко і оперативно виконувати їх роботу.

За його словами, на даний момент триває процес розробки технічного завдання на вертольоти для рятувальників — визначається їх вигляд, комплектація і перелік обладнання, яке буде на них встановлено. Передбачається, що нові гелікоптери будуть орієнтовані на виконання різних завдань.

«Мотор Січ» розпочне роботу над створенням техніки для ДСНС в першому кварталі 2018 року. Початок поставки гелікоптерів заплановано на травень наступного року.

АТ «Мотор Січ» — запорізьке підприємство, яке спеціалізується на виробництві газотурбінних установок та авіадвигунів. Продукція підприємства експлуатується на літаках і вертольотах у 120 країнах.