Гідроагрегати на Середньодніпровській та Дніпровській ГЕС реконструюють за 2 понад 2 млрд грн
facebook.com/Ukrhydroenergo

Гідроагрегати на Середньодніпровській та Дніпровській ГЕС реконструюють за 2 понад 2 млрд грн

ПрАТ «Укргідроенерго» уклало контракти з ПАТ «Турбоатом» та Державним підприє мством «Завод «Електроважмаш» на реконструкцію гідроагрегатів. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу Укргідроенерго.

ПАТ «Турбоатом» та ДП «Електроважмаш» реконструюють по два гідроагрегати (поворотно-лопатеві турбіни та генератори) на Середньодніпровській та Дніпровській ГЕС-2.

Зазначається, що це дозволить підвищити потужність гідроелектростанцій Укргідроенерго, збільшити обсяг виробництва електричної енергії, подовжити термін експлуатації обладнання ГЕС компанії, зміцнить надійність роботи енергосистеми країни в цілому.

Реконструкцію двох гідроагрегатів на Середньодніпровській ГЕС та двох гідроагрегатів на ДніпроГЕС-2 коштуватиме для «Укргідроенерго» понад 2 млрд грн.

Реалізувати проекти планують до вересня 2021 року.

«Вітчизняні виробники зарекомендували себе як надійні партнери. Забезпечуючи реальну енергетичну незалежність, ми, водночас, завантажуємо українських виробників, створюємо тисячі робочих місць на високотехнологічних виробництвах у нас в країні» – зазначив генеральний директор ПрАТ «Укргідроенерго» Ігор Сирота.

ПрАТ «Укргідроенерго» – найбільша гідрогенеруюча компанія України, до складу якої входять дев’ять станцій на річках Дніпро та Дністер: Київська, Канівська, Кременчуцька, Середньодніпровська, Дністровська, Дніпровська та Каховська ГЕС, Київська та Дністровська ГАЕС. Триває будівництво Канівської ГАЕС та Каховської ГЕС-2.

У 2017 році загальна кількість гідроагрегатів на станціях товариства склала 103, а їх сумарна встановлена потужність досягла 5744,8 мВт, що становить 8,6% всієї генеруючої потужності ОЕС України.