Голів ОДА зобов'язали не покидати межі регіонів на час негоди
facebook.com/zubko.gennadiy

Голів ОДА зобов’язали не покидати межі регіонів на час негоди

Керівники обласних та районних адміністрацій не повинні залишати території областей через погіршення погодних умов в Україні. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Урядовий портал.

Відповідне рішення озвучив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час засідання штабу ДСНС.

«В умовах надзвичайних ситуацій, всі мають пам’ятати три головні речі: забезпечення безпеки людей, чітка координація дій і мобілізація ресурсів, а також особиста відповідальність керівників на місцях. Голови ОДА, РДА і місцевого самоврядування в умовах негоди не повинні залишати території своїх областей. Подолання наслідків і оперативне реагування – ваш прямий обов’язок», — наголосив міністр.

Під час засідання оперативного штабу ДНСС Зубко доручив ОДА спільно з органами ДСНС розгорнути штаби для оперативного реагування, облаштувати пункти обігріву та проінформувати громадян про їх роботу, підготувати снігоочисну та іншу техніку, забезпечити запобігання надзвичайних ситуацій.

Укравтодор у взаємодії з Нацполіцією, Укртрансбезпеки, ОДА КМДА зобов’язали своєчасно вводити обмеження руху транспорту для запобігання виникнення заторів, посилити контроль за потоками вантажівок, забезпечити чергування патрульних на час хуртовин та ожеледі.

Міненерговугілля доручили забезпечити стале функціонування систем електропостачання.

Нагадаємо, що на ранок 18-го січня в Україні залишаються без електропостачання 63 населених пунктів у 5-ти областях.