Голові Держаудитслужби повідомили про підозру у незаконному збагаченні на суму близько 10 млн грн

Голові Держаудитслужби повідомили про підозру у незаконному збагаченні на суму близько 10 млн грн

Сьогодні, 23 січня, Детективи НАБУ повідомили голові Державної аудиторської служби Лідії Гавриловій про підозру в незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на прес-службу НАБУ.

«Детективи Національного антикорупційного бюро України під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури повідомили голові Державної аудиторської служби про підозру у незаконному збагаченні в розмірі близько 10 млн грн та декларуванні недостовірних даних», — йдеться у повідомленні.

За даними слідства, упродовж 2015-2017 років посадовиця отримала у власність активи, вартість яких значно перевищує її законні доходи. Чиновниця не підтвердила доказами законність підстав набуття зазначених активів. Зокрема, йдеться про придбані об’єкти нерухомого майна в м.Києві (квартира, два паркомісця), позашляховик (2016 року випуску), дороговартісні меблі, а також техніку, золоті зливки та готівку — у сумі 112,8 тис. дол. США та 8,5 тис євро, знайдену та вилучену детективами НАБУ під час обшуку квартири чиновниці.

У Бюро переконані, що посадовиця внесла завідомо недостовірні відомості до щорічних е-декларацій за 2015 (понад 2,86 млн грн) та 2016 роки (понад 4,67 млн грн).

«Чиновниця вказала недостовірну вартість квартири, що належить їй у Києві: 1,06 млн грн замість фактичних майже 2,74 млн грн. Також не відображені автівка та два паркомісця, власником яких є її колишній чоловік, із яким сімейні відносини фактично не припинено і, відповідно до п.2 ч.1 ст.46 Закону України «Про запобігання корупції», зазначене майно мало бути відображено щорічній декларації», — зазначають у прес-службі НАБУ.

Слідство вважає, що посадовиця намагалася приховати від відповідних державних органів та громадськості свій реальний майновий стан.