Головне про пожежу на складі боєприпасів під Калинівкою
vn.dsns.gov.ua

Головне про пожежу на складі боєприпасів під Калинівкою

Вчора, 26 вересня близько 22:00 внаслідок пожежі вибухнули боєприпаси на території арсеналу Міністерства оборони України поблизу міста Калинівка Вінницької області. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Вінницькій області.

Проводиться евакуація місцевого населення. Станом на 08:00 27 вересня було евакуйовано близько 30 тисяч осібЖителів міста Калинівка та населених пунктів в 10-кілометровій зоні оповіщено про надзвичайну ситуацію.

Для роботи з населенням залучено групу психологів ГУ ДСНС області. Повідомляється, що за попередньою інформацією травмовано одну особу. Постраждалу у стані середньої тяжкості було госпіталізовано до Вінницької Центральної районної лікарні.

Підрозділи ДСНС успішно ліквідували загоряння чотирьох житлових будинків, що виникло внаслідок влучання боєприпасів.

Зараз закрито рух всіх видів транспорту, в тому числі: автотранспорту на дорозі Житомир — Могилів-Подільськийзалізничного транспорту на перегоні Сосенка-Калинівка Південно-Західної залізниці; повітряного транспорту в радіусі 50 кілометрів від міста Калинівка.

Відключено кілька ліній електропередач, а також газопостачання трьох сусідніх сіл.

До ліквідації наслідків надзвичайної ситуації всього було залучено 691 чоловік та 149 одиниць техніки, у тому числі 2 пожежних танки, від ВАТ і 3 пожежних потяга.