Госпіталь Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості на час реабілітації звільнених з полону
wikimedia.org

Госпіталь Міноборони закриють для ЗМІ та громадськості на час реабілітації звільнених з полону

У столичний військовий госпіталь Міноборони не пускатимуть пресу та представників громадськості на час проходження психологічної реабілітації українських військовослужбовців, яких звільнили з полону бойовиків 27-го грудня. Про це повідомляє Main.in.ua з посиланням на Інтерфакс-Україна.

За словами представниці Офісу уповноваженого президента України з питань реабілітації учасників АТО Наталії Зарецької, звільнені пройшли ряд обстежень. Деякі з них лікуються на стаціонарі. Наступний етап — реабілітація.

«Нині розпочинається перехід до реабілітаційного етапу… Ми домовилися з керівництвом госпіталю, що на цей період його територія буде закрита для медіа та громадськості», — сказала вона.

Зарецька наголосила, що одним із правил роботи з людьми, звільненими з ізоляції, є забезпечення захисту від зовнішніх впливів.

«Коли людина буде готова виходити і спілкуватися — вона це робитиме», — пояснила чиновниця.

Як зазначила Зарецька, деякі звільнені відмовлялися від обстеження та лікування через присутність великої кількості журналістів на території госпіталю.

На сьогодні, за її словами, у госпіталі лікуються 24 військові. У лікарні «Феофанія» — 36 цивільних, серед яких і ті з них, хто не потребує лікування, але позбавлений доступу до свого місця проживання.

Вона додала, що Офіс уповноваженого щотижня інформуватиме громадськість про хід реабілітації звільнених українців.