ГПУ викрила псевдолікарів, які 5 років ошукували людей
flickr.com/qiaomeng

ГПУ викрила псевдолікарів, які 5 років ошукували людей

ГПУ спільно з Нацполіцією викрила банду шахраїв, які видавали себе за іноземних лікарів і, розмовляючи з акцентом, ошукували людей. Про це повідомляє Main.in.ua із посиланням на Facebook-сторінку Генерального прокурора Юрія Луценка.

Зловмисники пропонували лікування за допомогою вигаданих «новітніх технологій», зокрема «супутникової телефонної діагностики організму», та неіснуючих ліків нібито іноземного виробництва. Шахраї гарантували спішне лікування різноманітних захворювань, зокрема тяжких та невиліковних (Альцгеймера та Паркінсона).

Упродовж 5 років шахраї ошукали щонайменше 1200 осіб. Здебільшого жертвами махінацій ставали одинокі громадяни похилого віку.

При цьому потерпілим продавали дешеві ліки вітчизняного виробництва, з яких було видалено маркування, або дешеві біологічно активні домішки, що взагалі не є ліками.

У рамках широкомасштабної операції правоохоронцями було проведено 100 обшуків у 7 містах країни.

Зазначається, що правоохоронці затримали лідера злочинної організації та його вище керівництво (всього 10 осіб). Було вилучено майно та грошові кошти на загальну суму понад 5 млн. грн.

Шахраям загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

 

https://www.facebook.com/LlutsenkoYuri/posts/858095881056255